Штукатурка стін в Дунаївцях

Про нас

Когда люди начинают делать ремонт, им обязательно надо позаботиться о том, чтобы все необходимые материалы были подготовлены заранее. Но иногда все же возникают трудности с тем, чтобы найти профессиональных работников, которые сделают работу действительно качественно. А если у вас еще и нет знаний в строительной сфере, чтобы проверить, все ли работы проведены на уровне, ситуация становится еще более сложной. И что же тогда делать? К кому обращаться? Не волнуйтесь - выход есть, потому что Вы всегда можете обратиться к нам.

Кто мы? Мы - компания «Shtukatur in Ukraine», которая уже более 10 лет предоставляет все виды услуг штукатурщика, помогает клиентам решыть проблемы с ремонтом. Эсли вам нужно выполнить такие работы, смело обращайтесь к нам, мы предложим лучшего мастера!

Почему мы? Мы заботимся о том, чтобы клиенты оставались довольны нашей работой, поэтому очень тщательно относимся к подбору кадров. С нами работают только опытные и квалифицированные специалисты, которые хорошо разбираются в своем деле.

При выборе нашей компании, Вы сразу решаете вопрос качества материала, ведь мы используем только проверенную продукцию. Не надо идти в магазин строительных материалов и ломать голову над тем, какую штукатурку выбрать - мы сделаем это за вас!

Не важно, где вы живете, ведь компания «Shtukatur in Ukraine» работает во всех областях Украины, и все, что нужно сделать - позвонить нашему оператору. Он поможет вам оформить заказ.

Штукатур в Украине

Чому обирають нас?

Гарантия машинной штукатурки

Гарантия

В нашей команде работают только высококвалифицированные мастера.

Надежность ручной штукатурки

Надежность

Вся наша техника проходит необходимое обслуживание.

Скорость выполнения декоративной штукатурки

Скорость

Мы приедем к Вам на следующий день после заказа!

Охват мастеров машинной штукатурки

Охват

Работаем во всех областях Украины!

Наші послуги

  • Ручна цементна штукатурка
  • Ручна гіпсова штукатурка
  • Ручна штукатурка по маяках

где мы находимся

Як ми це робимо

Машинная штукатурка
Ручная штукатурка

Готуєтеся до ремонту? Чи не можете знайти, хто б Вам довів до ладу стіни? Не проблема! Ми завжди готові прийти Вам на допомогу.

Потрібні послуги штукатура в Дунаївцях?

В нашій команді працюють тільки професійні робітники, які вже мають великий досвід ремонтних робіт будь-якої складності. Ми проводимо штукатурні роботи в Дунаївцях для квартир, приватних будинків, офісів, робочих приміщень та фасадів. Оформляючи замовлення, Ви зможете самостійно обрати матеріали, які найкраще підійдуть Вам за якістю та найголовніше за ціною. Також нашими основними пріоритетами є оперативність і якість наданих послуг. Все обладнання, яке використовується в роботі, проходить ретельний огляд перед кожним виїздом. Ми не можемо ризикувати репутацією, тому використовуємо тільки якісні професійні інструменти. Якщо Вам потрібно зробити штукатурку стін в Дунаївцях, сміливо телефонуйте нам.

У вас напевно виникло питання, які ж саме послуги надає наша компанія?

Ручна штукатурка стін в Дунаївцях:

Вона користується великою популярністю серед наших клієнтів. Це й не дивно, адже обираючи її, Ви отримуєте ряд переваг, а саме:

  • Можливість вручну обробити важкодоступні місця;
  • Безперешкодна робота поблизу комунікацій;
  • Нанесення декоративних елементів.

Якщо говорити про сам процес роботи зі штукатуркою та її нанесенням, то тут немає нічого примітного. Наші штукатури в Дунаївцях спершу встановлюють маяки та заміряють поверхню, після чого і йде покриття стін. При ручному нанесенні, вона наноситься у два шари, після цього її залишають на короткий час, щоб дати суміші застигнути. Також відзначимо, що ми працюємо оперативно, і ручна робота майстра не займатиме більше часу, ніж з використанням механічного обладнання.

Базова ціна ручної штукатурки в Дунаївцях, становить 120 гривень за квадратний метр. Ціна може змінюватись в залежності від матеріалів, обсягу робіт, і специфіки об’єкту.

Машинна штукатурка в Дунаївцях:

Обираючи цей вид покриття стін від нашої компанії, Ви також отримуєте якісні послуги від наших фахівців. Коли замовлення вже сформований, бригада приїжджає на місце і починає підготовчі роботи. До них відноситься: замір поверхні, установка маяків, а також заміс розчину за допомогою обладнання.

Коли суміш готова, фахівець по машинній штукатурці в Дунаївцях, за допомогою пневматичного пістолета наносить рідину на поверхню у два або три шари (в залежності від потрібної товщини). Це важливо, адже якщо нанести суміш в один шар, вона може стекти, і процес буде виконаний неправильно. В ході розподілу суміші, маяки видаляються, а порожнечі від них заповнюються за допомогою шпателя. Звичайно, час проведення робіт залежить від розміру поверхні, але в цілому це не займає більше 4-х годин.

Ціна на машинну штукатурку в Дунаївцях становить від 130 до 150 гривень за квадратний метр в залежності від обраного матеріалу. Ви навряд чи знайдете дешевший, і при цьому якісний сервіс, тому радимо Вам швидше оформляти замовлення саме у нас.

Декоративна штукатурка в Дунаївцях:

Цей вид дещо відрізняється від двох попередніх варіантів. В основному використовується для внутрішньої обробки стін. Основна відмінність в тому, що при нанесенні на поверхню Ви будете бачити характерний малюнок, який відповідає обраної суміші. Наприклад, суміш “Сахара” буде імітувати піщаний візерунок, а варіація ”Отточенто” постане в більш холодному кольорі з блакитним відтінком. Так чи інакше, ви зможете самостійно підібрати потрібний вам тип та колір структури майбутньої стіни. Головним плюсом використання декоративної штукатурки в Дунаївцях, буде те, що вам не доведеться фарбувати або додатково оформляти поверхню. У вас буде уже готова, красива поверхня стіни. Тому, якщо Ви вирішили оновити свій інтер’єр або просто готуєтеся до капітального ремонту, наші послуги декоративної штукатурки в Дунаївцях, будуть відмінним рішенням.

Чому Вам варто обрати нас?

Наша компанія працює вже більше 10 років на ринку України. За цей час ми отримали колосальний досвід, вивчили всі нюанси даної справи, знайшли кращих постачальників матеріалів та інструментів для нашої роботи. Завдяки цьому, довели нашу роботу до досконалості.

Заказать штукатурку стен

Остались вопросы?

СВЯЖИТЕСЬ С НАМИ!
мы будем рады ответить на все ваши вопросы

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Оценок пока нет, будьте первым!)
Loading...